fbpx

Cafe Restaurant Isıtma

CAFE RESTAURANT ISITMADA EKONOMİK ÇÖZÜMLER

1 GÜNDE İŞ TESLİMİ TESİSAT,MONTAJ DAHİL

Cafe Restaurant Isıtma Sistemleri

Gelişmiş ve gelişmekte olan toplumlarda nüfus artışı ve sosyalleşilen ortamlarda artmaktadır. Bu ortamların başında cafe restaurantlar gelmektedir.Cafe restaurant ısı izolasyonun mümkün olmadığı ve büyük hacimli ortamlardır. Cafe restaurantlarun ısıtılması radyant ısıtıcılarla sağlanmaktadır. Böylelikle en ekonomik konfor şartları sağlanır. Bu durum cafe restaurantların cirosal hacimlerini de arttırmaktadır.

Hızlı İletişim

Alanında uzman kadromuz hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Anında Teklif

1 saat içerisinde iş yeriniz ve firmanız için teklifiniz hazır.

Tasarım

Kumanda panosu, ısıtıcı gövdesi ve ısı kalkanıyla birlikte yekpare olarak tasarlanmıştır. Ergonomik yapısı sayesinde farklı aparatlarıyla istenilen her noktaya kolay montaj edilebilir.


Kalite

Darbelere, neme ve rüzgara dayanıklı paslanmaz çelik gövde. 1100 dereceye ve termal şoklara dayanıklı, %98 ısı iletimine sahip ve estetik seramik cam.

Emniyet Sistemi

Arıza durumuna karşı ışıklı ikaz bulunan emniyet sistemi. Tavan askı mesafesini daraltan ve ısı yalıtımı sağlayan ısı kalkanı.

Cafe ve Restaurant Isıtma Ürünlerimiz

Sıcak Hava Üretçi

Kapalı Alan Isıtma Çözümlerinde Uygun Fiyata Isıtma Sistemleri.

Seramik Radyant Isıtıcı

Dış Mekan Isıtma Çözümlerinde Uygun Fiyata Isıtma Sistemleri.

Boru Tipi Radyant Isıtıcı

Yüksek Tavanlı Radyant Isıtma Çözümleri Sunmaktayız.

Hangi Türden Isıtıcıları Öneriyoruz?

Son zamanlarda cafe restaurantların ısıtılmasında doğalgazlı radyant ısıtıcılar tercih edilmektedir.Radyant ısıtıcı seçimi yapılırken ortamın kullanım amacı en önemli faktördür. Radyant ısıtıcı kullanılacak mekan açık ve yarı açık havalanabilen ortamsa, boru tipi radyant ısıtıcı, lokasyonel(bölgesel) ısıtma isteniyorsa seramik plakalı radyant  ısıtıcı tercih edilmelidir. Boru tipi radyant ısıtıcılarda dikkat edilmesi gereken diğer bir husus montaj yüksekliği 3 mt altında olmamalıdır. Aksi durumda boru tipi radyant ısıtcının altında oturanlar sıcaklıktan rahatsız olurlar. Seramik radyant ısıtıcılarda ortam ısı ringi oluşturulken cihazların taradığı ısı yüzeyleri iyi hesaplanarak cihazların konumlandırması uygun yerlere yapılmalıdır. Seramik plakalı radyant ısıtıcıların kullanıldığı ortamlarda havalandırma gereklidir. Bu radyant ısıtıcılarda yanma sonucu oluşan su buharı ve atık gazlar ortama yayılır. Havalandırma şartlarının sağlanamadığı yerlerde ve büyük hacimli kapalı mekanlarda doğalgazlı sıcak hava üreticiler tercih edilmelidir. Bu cihazlar yanma ürünlerini baca vasıtasıyla dış ortama verirler. Aynı zamanda doğalgazlı sıcak hava üreticiler çok düşük kapasiteleri bile en az 200 m2 alanı rahatlıkla ısıtabilmektedir.Cafe restaurantların  dekorasyon şartlarıda göz önünde bulundurularak ağırlıklı doğalgazlı sıcak hava üreticiler oldukça mantıklıdır.

1 iş gününde teslim

Boru Tipi Radyant
Isıtıcı Sistemleri

- İletişim

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi için Hemen Bizimle İletişime Geçiniz!

Adres

İstasyon Mahellesi Şehit Abdullah Horoz Caddesi No :23- Gebze/Kocaeli

Social Media

- Hızlı İletişim

    Call Now Button