fbpx

Dış Mekan Isıtma

dış mekan

Dış mekanlar,kış bahçeleri ve büyük hacimli mekanların klasik konvensiyonel sistemler ile ısıtılması oldukça zor ve yüksek maliyetlidir. Bundan dolayı radyant ısıtma sistemleri kullanılmaktadır. Radyant ısıtıcılar aynı zamanda lokasyonel(bölgesel) ısıtma sağlayarak gereksiz enerji sarfiyatını önlemektedir. Konvensiyonel sistemlerde ortamın ısıtılabilmesi için sistemin bir rejime girmesi gerekir. Radyant ısıtıcılarda ise direk yanma sonucu oluşan ısı ve ışıma ortama nüfuz eder. Bu durum anlık ısıtmanın verimli olmasını sağlar.Aynı zamanda radyant ısıtıcılar modüler montaj ekipmanları ve kademeli alev modülasyonu ile ısının kontrol altında olmasını sağlamaktır. Radyant ısıtıcılar ısınmayı  ihtiyaç olan yer ve zamanda hızlı bir şekilde temin ederek fayda ve maliyet ilişkisini optimize eder. Konvansiyonel cihazlara göre %40-%60 oranında tasarruf sağlar

Firmamız konusunda uzman profösyönel mühendislerimiz ve uzman kadromuzla size özel en ekonomik radyant sistemlerin kurulumunu sağlamaktır.

Hızlı İletişim

Alanında uzman kadromuz hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Anında Teklif

1 saat içerisinde iş yeriniz ve firmanız için teklifiniz hazır.

Tasarım

Kumanda panosu, ısıtıcı gövdesi ve ısı kalkanıyla birlikte yekpare olarak tasarlanmıştır. Ergonomik yapısı sayesinde farklı aparatlarıyla istenilen her noktaya kolay montaj edilebilir.Kalite

Darbelere, neme ve rüzgara dayanıklı paslanmaz çelik gövde. 1100 dereceye ve termal şoklara dayanıklı, %98 ısı iletimine sahip ve estetik seramik cam.


Emniyet Sistemi

Arıza durumuna karşı ışıklı ikaz bulunan emniyet sistemi. Tavan askı mesafesini daraltan ve ısı yalıtımı sağlayan ısı kalkanı.

 

Dış Mekan Isıtma Ürünlerimiz

Seramik Radyant Isıtıcı

Dış Mekan Isıtma Çözümlerinde Uygun Fiyata Isıtma Sistemleri.

Boru Tipi Radyant Isıtıcı

Yüksek Tavanlı Radyant Isıtma Çözümleri Sunmaktayız.

1 İş gününde teslim

Dış Mekan Isıtma Sistemleri

 
 

- İletişim

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi için Hemen Bizimle İletişime Geçiniz!

Adres

İstasyon Mahellesi Şehit Abdullah Horoz Caddesi No :23- Gebze/Kocaeli

Social Media

- Hızlı İletişim

    Call Now Button