fbpx

Cami Isıtma

Camiler büyük hacimli kubbeli yapılardır. Bundan dolayı ısıtılması için en verimli ve ekonomik çözümler oluşturulmalıdır. Bu noktada en verimli çözümleme açık alevli radyant ısıtcılar ve boru tipi radyant ısıtıcılar kullanılır. Böylelikle hacim ısıtma yapılabileceği gibi lokasyonel ısıtmada yapılabilir. Radyant ısıtıcılar ile ciddi yakıt tasarrusufu sağlanılmaktadır. Aynı zamanda ranyant ısıtıcılarda sistemin rejime girmesi anlık gerçekleştiğinden çok kısa sürede istenilen bölge yüzüy ve cisimler radyant ısıtıcılar sayesinde kolaylıkla ısıtılır. Bu sayede çok daha konforlu ve huzurlu bir şekilde ibadet edebilmek de mümkün olabilecektir. Bu bağlamda kullandığımız radyant ısıtıcılar bakım ve işletme maliyetleri düşük uzun ömürlü sorunsuz ürünlerdir.

Hızlı İletişim

Alanında uzman kadromuz hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Anında Teklif

1 saat içerisinde iş yeriniz ve firmanız için teklifiniz hazır.

Tasarım

Kumanda panosu, ısıtıcı gövdesi ve ısı kalkanıyla birlikte yekpare olarak tasarlanmıştır. Ergonomik yapısı sayesinde farklı aparatlarıyla istenilen her noktaya kolay montaj edilebilir.Kalite

Darbelere, neme ve rüzgara dayanıklı paslanmaz çelik gövde. 1100 dereceye ve termal şoklara dayanıklı, %98 ısı iletimine sahip ve estetik seramik cam.

Emniyet Sistemi

Arıza durumuna karşı ışıklı ikaz bulunan emniyet sistemi. Tavan askı mesafesini daraltan ve ısı yalıtımı sağlayan ısı kalkanı.

Cami Isıtma Sistemi Ürünlerimiz

1 İş Gününde Teslim

CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

 
 

- İletişim

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi için Hemen Bizimle İletişime Geçiniz!

Adres

İstasyon Mahellesi Şehit Abdullah Horoz Caddesi No :23- Gebze/Kocaeli

Social Media

- Hızlı İletişim

    Call Now Button