fbpx

Fabrika Isıtma

İmalat maliyetlerinde ısıtmada kullanılan enerji önemli bir yer teşkil eder. Maliyetlerin minimize edilmesinde en doğru çözüm radyant ısıtıcılardır.
Fabrikalar yüksek tavanlı geniş hacimli birçok ekipmanların ve üretim bandlarının bulduğu yalıtımın mümkün olmadığı alanlardır. Ayrıca fabrikaların giriş ve çıkışlarında yükleme ve boşaltma işlemleri için büyük kapılar ve kepenkeri mevcuttur. Bu durumda fabrikalarda hacim ısıtmak yerine insan ve imalat bandlarının olduğu bölgesel alanların ısıtılması oldukça mantıklıdır. Bu bağlamda ençok doğalgazlı boru tipi radyant ısıtıcılar ve seramik plakalı radyant ısıtıcılar tercih edilir. Böylelik radyant ısıtıcılar sayesinde ısı ve ışıma istenilen yüzey ve cisimlere yönlendirilerek bölgesel ısınma ihtitiyacı en verimli şekilde karşılanmış olacaktır.

Hızlı İletişim

Alanında uzman kadromuz hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Anında Teklif

1 saat içerisinde iş yeriniz ve firmanız için teklifiniz hazır.

Tasarım

Kumanda panosu, ısıtıcı gövdesi ve ısı kalkanıyla birlikte yekpare olarak tasarlanmıştır. Ergonomik yapısı sayesinde farklı aparatlarıyla istenilen her noktaya kolay montaj edilebilir


Kalite

Darbelere, neme ve rüzgara dayanıklı paslanmaz çelik gövde. 1100 dereceye ve termal şoklara dayanıklı, %98 ısı iletimine sahip ve estetik seramik cam.

Emniyet Sistemi

Arıza durumuna karşı ışıklı ikaz bulunan emniyet sistemi. Tavan askı mesafesini daraltan ve ısı yalıtımı sağlayan ısı kalkanı.

Fabrika Isıtma Ürünlerimiz

Endüstriyel Isıtma

Dış Mekan Isıtma Çözümlerinde Uygun Fiyata Isıtma Sistemleri.

Endüstriyel Isıtma

Dış Mekan Isıtma Çözümlerinde Uygun Fiyata Isıtma Sistemleri.

Endüstriyel Isıtma

Yüksek Tavanlı Radyant Isıtma Çözümleri Sunmaktayız.

1 İş Gününde Teslim

Sıcak Hava Üreteci Sistemleri

 
 

- İletişim

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi için Hemen Bizimle İletişime Geçiniz!

Adres

İstasyon Mahellesi Şehit Abdullah Horoz Caddesi No :23- Gebze/Kocaeli

Social Media

- Hızlı İletişim

    Call Now Button